Evenement
Bekijk het evenement hieronder.
ICT-CIE FIGON Dutch Medicine Days
ICT-CIE FIGON Dutch Medicine Days
Dutch Medicine Days 14 Oktober 2009
“Eerst scannen dan door de shredder”.
Een praktische werkwijze met juridische consequenties.
Een titel voor een bijdrage van de DARQA in samenwerking met IGZ op de Dutch Medicine Days. Een bijdrage die tot doel heeft duidelijkheid te creëren op het gebied van digitale archivering, de wetgeving en de interpretatie daarvan.
Om dat te bereiken hebben we een centrale vraag geformuleerd:
Mag je originele informatie op authentieke informatiedragers transformeren naar nieuw medium en dan het origineel vernietigen. Zo ja, wat zijn de randvoorwaarden?
Ons doel is om een concreet begin te maken met een algemene werkbare toekomstgerichte consensus over de interpretatie van de wetgeving omtrent deze vraag. Om onderling begrip te verkrijgen zullen we de verschillende zienswijzen en standpunten met betrekking tot de centrale vraag over het voetlicht te brengen.
Met prikkelende stellingen worden de tongen losgemaakt in een open forum discussie. We zullen, onder leiding van onze moderator, constructief naar ons doel laveren.
Doe mee aan het bouwen aan duidelijkheid met betrekking tot digitale archivering !
Geef je op om op 14 oktober van 9:00u tot 11:00u aanwezig te zijn op de Dutch Medicine Days.
Je kan je opgeven door je online in te schrijven voor 14 oktober!
